HakkımdaMerhaba SEO Kralı Okuru,

Adım Mert. 1987'de İstanbul'da doğdum ve burada ikamet ediyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini onur öğrencisi olarak derece ile bitirdim. HTML/CSS kodlamayı ileri seviyede, orta seviyede PHP/MySQL kodlamayı ve başlangıç seviyesinde de Python kodlamayı biliyorum. E-ticaret ve online pazarlama sektöründe 9 yıllık tecrübem bulunuyor. Nesnelerin interneti (IoT) ve Growth hacking teknikleri ilgimi çeken konular arasında yer alıyor.

SEO ile Türkiye'deki en küçük bir e-ticaret girişiminin bile arama motorlarından daha fazla kitleye ulaşmasını, ilk sıralara gelmesini ve rekabet ettiği sektördeki büyük şirketlerin pazar paylarından pay alarak gelirlerini artırmasını sağladım.

Şu an kurucusu ve yöneticisi olduğum dijital pazarlama şirketinde Türkiye'deki ve yurt dışındaki şirketlere / kişilere SEO başta olmak üzere dijital pazarlama üzerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bu blog sayfasını 5 yıllık SEO bilgi ve deneyimlerimi sizlere aktarmak için 22 Haziran 2014'te saat 12:03 itibarıyla açmış bulunmaktayım. SEO Kralı Türkiye'nin ilk SEO Blogger sitesidir.

SEO Kralı blog sayfası rekabetin en yoğun olduğu SEO sektöründe Türkiye'de SEO uzmanı, freelance seo uzmanı, en iyi seo uzmanı... gibi onlarca kelime gruplarında arama sonuçlarında tüm arama motorlarında ilk sıralarda yer almaktadır.

Etkinliklerde, şirketinizde ve düzenlediğiniz konferanslarda SEO konusunda konuşmacı olmak veya SEO eğitimi almak için iletişim sayfasından bana kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa içeriğini zamanla güncelleyeceğim. Burayı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Selamlarımla,
Mert SARIYAZ

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder