Bir nakliyat şirketi SEO ile ayda 20 milyon lira nasıl kazanabilir?evden eve nakliyat seo uzmanı seo stratejisi
Siteniz için en uygun anahtar kelimeyi seçmek oldukça önemli. Size daha fazla para kazandıracak bu anahtar kelimeyi belirlemek için profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışmalısınız.

Doğru anahtar kelime seçiminden sonra doğru bir seo stratejisiyle büyük kitlelerden daha fazla ziyaretçi / müşteri kazanmak için rakiplerinize göre en iyi SEO uzmanı ile işe başlamalısınız.

Doğru bir anahtar kelimeye profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışıp arama motorlarından ayda on binlerce hatta milyonlarca müşteriye ulaşmanız mümkün.

Elbette birkaç ayda milyonlarca kişiye erişmeniz mümkün değil. Bu da bir gerçek. Bu yüzden şimdiden SEO'ya başlayın. Profesyonel bir şekilde yapılan bu SEO işlemlerini bir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Küçük başlayın. Büyük kazanın. SEO'nun yatırım getirisini uzun vadede düşündüğünüzde sürekli profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışma ihtiyacı duyacaksınız.

Doğru anahtar seçiminden daha da önemlisi doğru bir SEO uzmanı bulmak olacaktır. Yanlış yapılan bir SEO işlemi tüm emeklerinizin, paranızın ve vaktinizin boşa gitmesi demek. Hayatta doğru seçimler kazandırır, sözü çok doğru!

Konuyu da pek dağıtmadan bir örnekle yola devam edelim.

Nakliyat şirketleri arasında SEO'da oldukça yüksek bir rekabet bulunuyor. Bana ulaşan ev, villa, ofis vs. taşıyan nakliyat şirketleri çoğunlukla "nakliyat" kelimesine SEO yapıp Google'dan daha fazla müşteriye ulaşmak istiyor. Halbuki doğru anahtar kelimeyi belirlemek belki de size 15 kat daha fazla kazandırabilir.

Doğru anahtar kelimeyi seçmek size kazandırır..

evden eve nakliyat

"nakliyat" kelimesine SEO yapıp Google'daki yüksek rekabetten dolayı reklamların altında kalmaktansa "evden eve nakliyat" kelime grubunun reklam rekabetinin hem orta olması hemde aranma hacmi yüksek olmasından dolayı bu kelime grubuna SEO yapmak doğru bir tercih olacaktır.

"nakliyat" kelimesinin aylık aranma hacmi ort. 22.000 kez aranıyor. Halbuki "evden eve nakliyat" kelimesi ise aylık ort. 300.000 kez aranıyor. Bir müşteriden alacağınız evden eve nakliyat ücreti en düşük 700 lira olduğunu ve "evden eve nakliyat" kelimesinde ilk sıralarda olup rakabetten dolayı reklam vs. %10'luk bir tıklanma oranı aldığınızı var sayarsak aylık ort. potansiyel müşteri sayınız 30.000'in üzerinde olur.

Bu da aylık potansiyel kazancınız 20 milyon lira demek! Eğer bir nakliyat şirketi iseniz mutlaka SEO Kralı ile vakit kaybetmeden çalışmaya başlayın. SEO'nun yatırım getirisini fark edeceksiniz.

Evden eve nakliyat konusunda SEO hizmeti almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat sitenize özel SEO teklifi almak için buradaki formu doldurmanız yeterli. Sizinle iletişime geçeceğim.

Bol kazançlar!

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder